Wonder Workshop Dash Kodlama Robotu 6+

İstersenkirala.com ile kiraladığınız her cihaz ya yenidir ya da yeni gibidir. Cihazlarımız her zaman teknik açıdan test edildikten sonra kiralanır. Hiç bir sorun yaşamayacağınızın sözünü veriyoruz.
Arkadaşınızı istersenkirala.com'a davet edin. Bir sonraki kiralamanızda %10 indirim kazanın.

Ürün Açıklaması

Çocukların Dash ile oynarken öğrendikleri kodlama becerileri, ortaokul ve lise için hazırlanırken onlara yardımcı olurken, aynı zamanda bugün eleştirel düşünme becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olacaktır. Bu ödüllü * robot, teknolojiyle doludur ve 6 yaşından büyük çocuklar için interaktif sürprizlerle doludur. Bu robotlar düzinelerce oyuncak ve eğitim ödülü kazandı ve dünya çapında 20.000'den fazla sınıfta kullanılıyor. Öğretmenler de onları çocuklar kadar seviyor. Aslında o kadar ilgi çekici ki, ebeveynler bile Dash ve Cue'yu hızlarına koymaya karşı koyamıyorlar.

Dash robot, bir sınıfta veya evde aile ve arkadaşlarla kullanım için mükemmeldir, çocukların tek başlarına çalışmasına veya grup kodlama projeleri için bir araya gelmesine izin verir. Dash, günümüz çocukları için mükemmel bir hediyedir. 

 

Özellikler

Ürün Özellikleri Belirtilmemiş

Görüntülenen son ürünler