Nasıl Çalışır

istersenkirala.com

Nasıl Çalışır?

Teknolojiyi Kiralayın!

Minimum kiralama sürenizi seçin ve kiralamaya başlayın. Aylık ödemenizden tasarruf etmek için her zaman daha uzun süreli kiralamalar daha avantajlıdır.

Sorunlardan Etkilenmeyin!

Arızalı, eskimiş, bozuk cihazlar kullanmaya mecbur değilsiniz. İstersenkirala.com'da' her zaman yeni veya yeniye yakın cihazlar kiralıyoruz.

Kiralamak Esneklik Getirir!

Kiralama süresinin sonunda kiralamaya devam edebilir, ücretsiz olarak geri gönderebilir veya istediğiniz zaman satın alabilirsiniz.

7 Adımda Kiralama Yapın

Kiralama Adımları Nedir?

Kategoriler veya hazır kataloglardan kiralamak istediğin ürünü/ürünleri seç!

3, 6, 9, 12 ya da 24 ay! Kiralama yapmak istediğin süreyi seç. Ödeme planın buna göre şekillenecektir. Ne kadar uzun süreli kiralama yaparsan ödeyeceğin aylık tutar o kadar düşük olacaktır.

Sepete ekle butonuna tıkla ve ürünü sepetine ekle. Sepet sayfasında aylık ödeme tutarlarını görebilirsin.

Ürününü nereye getireceğimizi bilmemiz için adres bilgilerini tanımla.

Ödemeni yap. Merak etme ödeme altyapısı olarak Türkiye'nin en güvenli ödeme sistemlerinden PayTR ile çalışıyoruz. Tüm ödeme işlemini güvenle gerçekleştirebilirsin.

Kiralamış olduğun ürünü adresine teslim edelim. Kiralama süren ürünün sana teslim edilmesiyle başlar.

Kiralama sürenin bitiminden bir gün önce ekibimiz seninle irtibata geçecektir. Kiralamış olduğun ürünü/ürünleri kargo ile tarafımıza göndermen yeterli. Dilersen kiralama süreni uzatabileceğini veya bu ürünü sana özel fiyatlarla satınalabileceğini unutma!