Hakkımızda


QWellGroup 1984 ' ten beri mobilya, maden/metal, üretim, perakende, enerji, inşaat ve teknoloji sektörlerinde Birleşik Devletler, Türkiye ve Batı Afrika coğrafyasında faaliyet gösteren uluslararası bir yatırım grubudur.


istersenkirala.com olarak; her şeyin hizmet olarak alınabileceğine inanmakta, günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız elektronik aletlerin en uygun fiyatlarla kiralanabilmesini mümkün kılmaktayız.


Bunun için yaşamın her alanında ihtiyaçlarınıza fayda sağlayacak birçok kategoriden yüzlerce ürünü bir araya getirdik ve birden çok seçeneğe sahip, Türkiye’nin alanaında en geniş kiralama platformunu oluşturduk.


Sizleri gereksiz harcamalardan kurtararak, dilediğiniz ürünleri astronomik fiyatlarla satın almak yerine kiralayarak dönüşüm ekonomisine katkıda bulunmanıza aracı olmaktayız. Aynı zamanda sürekli tüketim modeline alternatif sağlatarak ihtiyacınız olan ürünü gerek duyduğunuzda sizlere sunarak, doğadaki ayak izinizi azaltmanıza olanak sağlıyor, sürdürülebilir yarınları mümkün kılıyoruz.


Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden İstanbul’da tüm ilçelere hizmet ağı sağlamaktayız. Yaz sezonunda ise en çok tercih edilen şehirlerden biri olan Muğla’nın Bodrum ilçesinde de hizmet göstermekteyiz. 


istersenkirala.com olarak eşsiz bir sistemin ülkemizdeki öncüsü olmaktan mutluluk duyuyoruz. istersenkirala.com olarak misyonumuz, size mükemmel bir servis deneyimi yaşatmaktan geçiyor.