Fakir Culina Chef 5 L 1000 W Rosie Mutfak Robotu

İstersenkirala.com ile kiraladığınız her cihaz ya yenidir ya da yeni gibidir. Cihazlarımız her zaman teknik açıdan test edildikten sonra kiralanır. Hiç bir sorun yaşamayacağınızın sözünü veriyoruz.
Arkadaşınızı istersenkirala.com'a davet edin. Bir sonraki kiralamanızda %10 indirim kazanın.

Ürün Açıklaması

Fakir Culina Chef Mutfak Robotu Rosie, mutfaktaki çırpma, karıştırma ve yoğurma işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde halletmenizi sağlar. Geleneksel yöntemlerle hazırlanan bütün hamur işi tarzındaki yiyecekleri hazırlarken kol gücü kullanıp yorulmak tarih oluyor. Bu yönüyle mutfağınızda çığır açan ürün, size hem zaman kazandırıyor hem de lezzetli yiyecekler hazırlamanızı sağlıyor.

Bütün İşi Ona Bırakın
Fakir Culina Chef Mutfak Robotu, 1000 W gücüyle üstün performans gösterir. Çok fonksiyonlu kullanım sunan aksesuarları sayesinde çırpma, yoğurma ve karıştırma gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Dilerseniz kek, poğaça, kurabiye gibi hamur işlerinizi yapabilir dilerseniz de bol köpüklü bir ayran ya da köfte harcınızı hazırlayabilirsiniz. Fakir Culina Chef Mutfak Robotu, çift kancalı yoğurma mekanizması ve 5 litre hazne kapasitesiyle tüm malzemelerinizi yüksek performansta karıştırmanıza yardımcı olur. 6 farklı hız ayarı sayesinde dilediğiniz kıvamda lezzetli yiyecekler hazırlayabilirsiniz.

Fakir Culina Chef Mutfak Robotu, paslanmaz çelikten üretilen karıştırma haznesi darbe ve çizilmelere karşı dayanıklılık gösterip uzun ömürlü kullanım sunarken, kulpları sayesinde rahatça hareket ettirmenizi ve kavramanızı sağlar. Fakir Culina Chef Mutfak Robotu, eliptik karıştırma tekniği ile çalışarak kol gücü kullanmadan ve el değmeden istediğiniz kıvamda hamur hazırlamanıza yardımcı olur. Sıçramayı önleyen şeffaf koruma kapağı sayesinde yüksek ayarda kullanırken bile etrafa sıçrama yapmaz ve mutfağınız temizliğinden ödün vermez.

Çırpma teli bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ancak yoğurma aparatları ve karıştırma çırpıcısı bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun DEĞİLDİR. Aksesuarlar, ılık su ve bulaşık deterjanı ile temizlenebilir.

Power (watt):1000 W
Hız Ayarı:6 farklı hız ayarı
Led Zaman Göstergesi:Mevcut değil
Hazne Kapasitesi:5 Lt
Hazne Malzemesi:Paslanmaz çelik ve Cam
Mevcut Aksesuarları:Sıçramayı önleyen şeffaf koruma kapağı, Çırpma, yoğurma ve karıştırma aparatı
Ürün Boyutu:30,8 x 15,7 x 31,2 cm
Ürün Ağırlığı:7,05 kg
Kablo Uzunluğu:1,45 mt

Özellikler

Ürün Özellikleri Belirtilmemiş

Görüntülenen son ürünler