Dyson V12 Slim Absolute Dik Süpürge

İstersenkirala.com ile kiraladığınız her cihaz ya yenidir ya da yeni gibidir. Cihazlarımız her zaman teknik açıdan test edildikten sonra kiralanır. Hiç bir sorun yaşamayacağınızın sözünü veriyoruz.
Arkadaşınızı istersenkirala.com'a davet edin. Bir sonraki kiralamanızda %10 indirim kazanın.

Ürün Açıklaması

Dyson V12, şarj edilebilir yapısı ile oldukça pratik bir kullanıma sahiptir. Ürün, pek çok farklı türde kir ve toza karşı etkilidir. Takıp çıkarılabilir yapısı sayesinde dar veya geniş her alanda kullanılabilir.

Tamamen şarj edildiğinde 60 dk boyunca kesintisiz kullanabileceğiniz Dyson V12 Absolute modelinin şarj olma süresi 4 saattir. 150 W emiş gücü sayesinde her toz zerresini anında yakalar. Cihazın siklon filtre özelliği bulunmakla birlikte metal ve motor koruma filtresi de mevcuttur.

Piezo sensörü sürekli olarak toz partiküllerini sayar ve bunların büyüklüklerini ölçer. Böylece yaptığınız temizliği somut veriler halinde ekranda görebilirsiniz. Bu sensörün ölçüm yapması aynı zamanda emiş gücünün toz seviyesine göre otomatik olarak ayarlanmasını sağlar.

V12, üç farklı güç modu ile gelir. Eco modu, enerji tasarrufu sağlamanız için düşünülmüştür. Bu mod ile süpürgeyi daha uzun süre çalıştırarak kapsamlı temizlik yapabilirsiniz. Akıllı Auto modu ile ihtiyacınız olan emiş gücünü otomatik olarak ayarlar. Boost modu ise kısa süreli olup yoğun temizlik gerektiren anlar için idealdir.

Dyson V12 kullanışlı LCD ekranı sayesinde ayarlarınızı kolayca görüp yapabileceğiniz bir alan sunar. Tek tuşla boşaltım, toz partikül göstergesi, otomatik güç ayarı gibi özelliklerin tümü Dyson V12 Slim tasarımını çok daha kullanışlı kılan özelliklerdir.

Özellikler

Ürün Özellikleri Belirtilmemiş

Görüntülenen son ürünler