Britax Römer Dualfix I-Size 0-18 Kg Isofix Oto Koltuğu

İstersenkirala.com ile kiraladığınız her cihaz ya yenidir ya da yeni gibidir. Cihazlarımız her zaman teknik açıdan test edildikten sonra kiralanır. Hiç bir sorun yaşamayacağınızın sözünü veriyoruz.
Arkadaşınızı istersenkirala.com'a davet edin. Bir sonraki kiralamanızda %10 indirim kazanın.

Ürün Açıklaması

 • Öne Yönelimli Kullanımı: 76-105 cm
 •  Arkaya Yönelimli Kullanımı: 40-105 cm
 • Ölçüleri (Yükseklik x Genişlik x Derinlik): 48 x 44 x 74 cm
 • Ağırlığı: 15 kg
 • Destek ayağı, araç koltuğu için araç tabanı üzerinden ekstra denge sağlar. Eğilme ve dönme hareketini en aza indirir ve çarpma durumunda çocuğunuza uygulanan ileri hareket kuvvetlerini azaltır ve korunmalarına yardımcı olur. Güvenli bir kurulum için, destek ayağı aracınız için en iyi yüksekliğe uyacak şekilde ayarlanmalıdır. Okunması kolay gösterge, destek ayağının aracın zeminine ne zaman sıkıca oturduğunu gösterir.
 • Çocuğunuzu araba koltuğuna oturtmanın en güvenli yolunun 5 nokta emniyet kemeri olduğuna inanıyoruz. Çocuğunuzun koltuğunda güvenli ve sıkı durmasını sağlar. Bir çarpışma durumunda, emniyet kemeri çarpma kuvvetlerini iki omuz, iki kalça ve bacakların arasında olmak üzere toplam 5 noktaya dağıtır. Buda, çocuğunuzu her türlü darbeye karşı korumaya yardımcı olur.
 •  Yeni, yumuşak neopren göğüs pedleri, çocuğunuzun göğsüne rahatça oturur. Çarpışma durumunda çocuğunuzun hareketini azaltmaya yardımcı olur ve 5 noktalı emniyet kemerine daha fazla konfor katar. Ayrıca, yıkama için kolayca çıkarılabilirler.
 • Çocuğunuzun kafasının hareketini kontrol etmek için özel olarak tasarlanan V şeklindeki kafalık, yandan çarpışma durumunda en iyi korumayı sağlayan mükemmel bir özellik sunuyor. Ayrıca, koltuk başlığı ve emniyet kemeri, çocuğunuzun boyuna uyacak şekilde koltuğun ön tarafından kolayca ayarlanabilir.
 • Çocuğunuzu seyahat ederken rahat tutmak bir zorunluluktur. Bu yüzden bu koltuk, öne ve arkaya bakan, kolaylıkla ayarlayabileceğiniz, mutlu bir çocukla stressiz bir yolculuk sunan birden fazla yatma pozisyonu ile tasarlandı.
 • Arkaya bakan araba koltukları, önden çarpışmalarda en iyi korumayı sunar (yollarda en sık rastlanan kaza türü). Arkaya bakan bir koltuğa sahip araç önden bir çarpışma anında, çarpma kuvvetleri koltuğun arkasına yönlendirilirken, kalan enerji baş, boyun ve üst gövdeye eşit şekilde yayılır. Öne bakan bir koltukta, çarpma enerjisi koltuk yapısına ve emniyet sistemine farklı şekilde dağılır (potansiyel olarak çocuğun vücuduna daha fazla enerji etkisi sağlar). Çocukların mümkün olduğunca arkaya dönük seyahat etmelerini öneriyoruz.
 • Kaza halinde, patentli Pivot Link ISOFIX Sistemimiz, gücü önce aşağıya (1), araç koltuğuna, sonra da ileriye (2), daha hafif bir şekilde yönlendirir, sizin için baş ve boyun yaralanma riskini büyük ölçüde azaltır.
 • Geri tepme barı, sadece çarpma etkisinin önlenmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda 8 dereceye kadar da ayarlanabilir. Bu, geri tepme barının, araç koltuğunun arkasına kolayca ayarlamanıza izin verir ve çocuğunuza %10 ilave bacak alanı kazandırır.
 • 360 derece dönme özelliği, koltuğu yeniden takmadan arkadan öne, yana ve önden arkaya hareket ettirmeyi kolaylaştırır. Ayrıca koltuk, çocuğunuzun kolayca yerleştirilmesi ve kullanılması için arabanın açık kapısına çevrilebilir. Ardından koltuğu yerine oturuncaya ve gitmeye hazır oluncaya kadar istenen sürüş yönüne çevirin.
 • Özellikle küçük bebekler için ek konfor ve destek sağlamak üzere tasarlanmıştır. Darbe emici köpük pedleri ile birlikte verilen yenidoğan ek parçası, alanı azaltır ve bebeklerin rahat ve ergonomik bir pozisyonda yatmalarını sağlar.

Özellikler

Ürün Özellikleri Belirtilmemiş

Görüntülenen son ürünler