Windsor WS 4914 1400 Devir 9 KG + 6 KG Kurutmalı Çamaşır Makinesi

İstersenkirala.com ile kiraladığınız her cihaz ya yenidir ya da yeni gibidir. Cihazlarımız her zaman teknik açıdan test edildikten sonra kiralanır. Hiç bir sorun yaşamayacağınızın sözünü veriyoruz.
Arkadaşınızı istersenkirala.com'a davet edin. Bir sonraki kiralamanızda %10 indirim kazanın.

Ürün Açıklaması

 • * 9 kg kapasitesi ile birlikte tüm kirlilerinizi tek seferde rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

  • * Maksimum 1400 devir sayısı zaman erteleme özelliği ile kullanılabilir.

   • * Gösterge üzerinden rahatlıkla programları takip edebilir ve 15 program sayısından dilediğinizi kullanabilirsiniz.

    Program Çeşitleri

    * Gün içerisinde hızlı bir şekilde kıyafetlerinizi hijyenik hale getirecek 12 dakikalık hızlı yıkama güvenilir bir şekilde kullanılabilir. Narin ve elde yıkama programları gibi geniş bir program listesi bulunan çamaşır yıkama makinesi beklentilerinizi karşılar. Asla kıyafetlerinize zarar vermez ve olması gereken ısı ve devir ayarını dijital gösterge paneli üzerinden rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

    Geniş Kullanım Alanı

    * Çamaşır makinesinde bebek giysisi, perde, yorgan gibi tüm eşyalarınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Ayrıca su taşıma emniyet sistemi bulunduğu için yıkama sırasında güvenilir bir deneyim sahibi olabilirsiniz. Hijyenik hale getirmek istediğiniz kumaş yapısını güvenle içerisine yerleştirebilir ve istediğiniz programı tercih edebilirsiniz. Evini yenileyen ve yeni ev kuranlar için tercih edilecek olan çamaşır makinesi pratik anlaşılır menüsü ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder.

    Dengesiz Yük Kontrolü

    * Yıkama sırasından önce dengesiz yük kontrolü bulunan çamaşır makinesi ile birlikte kapı emniyet sistemi güven yaratır. Çocuk kilidi bulunan çamaşır makinesi ile birlikte su kesik emniyet sistemi çamaşırlarınızın yıkanabilmesine yardımcı olur. Su kesilse bile emniyet sistemi sayesinde en güvenli deneyimi yaşayabilir ve çamaşırlarınızı hijyenik hale getirebilirsiniz.


    Derinlik: 58.2cm

    Genişlik: 59.7cm

    Yükseklik: 84.5cm

Özellikler

Ürün Özellikleri Belirtilmemiş

Görüntülenen son ürünler