POMEGA Ev Tipi Enerji Depolama - PRESS-1025 - (LiFePO4)

İstersenkirala.com ile kiraladığınız her cihaz ya yenidir ya da yeni gibidir. Cihazlarımız her zaman teknik açıdan test edildikten sonra kiralanır. Hiç bir sorun yaşamayacağınızın sözünü veriyoruz.
Arkadaşınızı istersenkirala.com'a davet edin. Bir sonraki kiralamanızda %10 indirim kazanın.

Ürün Açıklaması

  • 1-İnvertör ve bataryayla entegre tek paket
  • 2-Gelişmiş enerji yönetimi
  • 3-On-Grid veya Off-Grid uygulamalar
  • 4-Uzun ömür
  • 5-Güvenilir ve sorunsuz teknoloji
  • 6-Zarif tasarım
  • 7-Kolay kurulum ve çalıştırma
  • 8-Artırılabilir kapasite

 Herkesin yenilenebilir kaynaklı enerjiyi evlerinde kullanma hakkına sahip  olduğuna inanıyoruz ve çözümlerimizle insanlara enerji kaynaklarını seçme hakkı tanıyoruz. Güneş veya rüzgar enerjisi santralleri ile birleştirilmiş ve şebekeye bağlı konut enerji depolama sistemlerinin kullanılması, bir evin kendi kullanımı için veya şebekeye geri satmak için fazladan üretilen enerjiyi depolamasını sağlar. Sistem daha sonra yoğun olmayan saatlerde şebekeden otomatik olarak şarj edilebilir ve bunu yaparken daha ucuz tarifelerden yararlanabilir. Bu kurulum bir yandan kullanıcıya ‘‘enerji bağımsızlığı’’ sağlarken bir yandan da daha esnek bir enerji sistemi oluşturarak yenilenebilir enerji olanaklarını artırmakta ve şebekenin karbondan arındırılmasına yardımcı olmaktadır


Pomega Enerji Depolama Teknolojileri, Ankara, Polatlı'daki giga fabrikasında Lityum-Demir Fosfat (LiFePO4) prizmatik pil hücresi ve batarya paketinin yanı sıra uçtan uca tüm enerji depolama çözümlerini de üretmektedir. Bu katma değerli ürün yelpazesi enerji santrallerinden ulusal şebekelere, üretim tesislerinden ev uygulamalarına, elektrikli kara taşıtlarından deniz taşıtlarına kadar kullanılabilmektedir

 

Kabin tipi, konteyner tipi ve ev tipi enerji depolama sistemleri, elektrikli ve mobil araç şarj destek sistemleri, hibrit yenilenebilir depolama konteynerleri ve sabit enerji depolama ürünleri, şebeke operatörlerine, elektrik piyasası bileşenlerine, endüstriyel müşterilere ve e-şarj Istasyonları işleten şirketlere enerji depolama konusunda çözümler sağlamaktadır. İş makineleri, kamyon ve otobüs gibi ağır elektrikli araçlara, forklift, golf arabası, manlift gibi hafif ticari araçlara BMS dahil batarya paketleri sunulmaktadır.

 

Pomega Energy Storage Technologies manufactures Lithium-Iron Phosphate (LiFePO4) prismatic battery cell and battery pack as well as all end-to-end energy storage solutions at its giga factory in Polatlı, Ankara. This value-added product range can be used from power plants to national grids, from manufacturing plants to home applications, from electric land vehicles to marine vessels.

Rack, container and home energy storage systems, electric and mobile vehicle charging support systems, hybrid renewable storage containers and stationary energy storage products provide energy storage solutions to grid operators, electricity market components, industrial customers and companies operating e-charging stations. Battery packs including BMS are offered for heavy electric vehicles such as construction equipment, trucks and buses, and light commercial vehicles such as forklifts, golf carts and manlifts.

Özellikler

Ürün Özellikleri Belirtilmemiş

Görüntülenen son ürünler