POMEGA Dış Ortam Enerji Depolama Üniteleri - (LiFePO4)

İstersenkirala.com ile kiraladığınız her cihaz ya yenidir ya da yeni gibidir. Cihazlarımız her zaman teknik açıdan test edildikten sonra kiralanır. Hiç bir sorun yaşamayacağınızın sözünü veriyoruz.
Arkadaşınızı istersenkirala.com'a davet edin. Bir sonraki kiralamanızda %10 indirim kazanın.

Ürün Açıklaması

Pomega Enerji Depolama Teknolojileri, Ankara, Polatlı'daki giga fabrikasında Lityum-Demir Fosfat (LiFePO4) prizmatik pil hücresi ve batarya paketinin yanı sıra uçtan uca tüm enerji depolama çözümlerini de üretmektedir. Bu katma değerli ürün yelpazesi enerji santrallerinden ulusal şebekelere, üretim tesislerinden ev uygulamalarına, elektrikli kara taşıtlarından deniz taşıtlarına kadar kullanılabilmektedir

 

Kabin tipi, konteyner tipi ve ev tipi enerji depolama sistemleri, elektrikli ve mobil araç şarj destek sistemleri, hibrit yenilenebilir depolama konteynerleri ve sabit enerji depolama ürünleri, şebeke operatörlerine, elektrik piyasası bileşenlerine, endüstriyel müşterilere ve e-şarj Istasyonları işleten şirketlere enerji depolama konusunda çözümler sağlamaktadır. İş makineleri, kamyon ve otobüs gibi ağır elektrikli araçlara, forklift, golf arabası, manlift gibi hafif ticari araçlara BMS dahil batarya paketleri sunulmaktadır.

 

Pomega Energy Storage Technologies manufactures Lithium-Iron Phosphate (LiFePO4) prismatic battery cell and battery pack as well as all end-to-end energy storage solutions at its giga factory in Polatlı, Ankara. This value-added product range can be used from power plants to national grids, from manufacturing plants to home applications, from electric land vehicles to marine vessels.

Rack, container and home energy storage systems, electric and mobile vehicle charging support systems, hybrid renewable storage containers and stationary energy storage products provide energy storage solutions to grid operators, electricity market components, industrial customers and companies operating e-charging stations. Battery packs including BMS are offered for heavy electric vehicles such as construction equipment, trucks and buses, and light commercial vehicles such as forklifts, golf carts and manlifts.


Elektrikli araçların hayatımıza daha fazla girmesiyle birlikte şarj istasyonlarına olan ihtiyaç da artış göstermektedir. Şarj istasyonlarının kurulacağı alanlardaki enerji altyapısının yetersiz olması durumunda, ilk yatırım maliyetlerini azaltmaya yardımcı olan "Enerji Depolama Sistemleri" projeleri daha hızlı hayata geçirme imkanı vermektedir. Şarj istasyonları için daha güvenilir ve sürdürülebilir bir altyapıya sahip olmak için güneş enerjisi santralleriyle birlikte enerji depolama sistemleri kurulmaktadır. Bu yaklaşım sayesinde şarj istasyonlarının kurulumları merkezi olmayan, esnek ve bağımsız bir şekilde gerçekleştirilebilir.

UYGULAMALAR

·        Talep kontrolü

·        Tepe düzleme

·        Yük kaydırma

·        Kesintisiz güç sağlama

·        Yedek güç

·        Şebeke esnekliği hizmetler

Özellikler

Ürün Özellikleri Belirtilmemiş

Görüntülenen son ürünler