Babyliss AS121E 1200 W Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti

İstersenkirala.com ile kiraladığınız her cihaz ya yenidir ya da yeni gibidir. Cihazlarımız her zaman teknik açıdan test edildikten sonra kiralanır. Hiç bir sorun yaşamayacağınızın sözünü veriyoruz.
Arkadaşınızı istersenkirala.com'a davet edin. Bir sonraki kiralamanızda %10 indirim kazanın.

Ürün Açıklaması

Tarzınızı ve görünümüzü her gün değiştirmeye ne dersiniz? Düz, dalgalı veya kıvırcık; tüm saç modellerini denemeye var mısınız? O halde ihtiyacınız olan BaByliss AS121E 1200W Hava Üflemeli Saç Şekillendirici Seti.
Hafif ve ergonomik tasarımıyla Babyliss AS121E saç şekillendirici, hızlı ve kolay bir şekilde istenilen şekli verir ve saçınıza doğal, parlak bir görünüm kazandırır. Onun yardımıyla evinizden çıkmadan ve en kısa sürede istediğiniz saç modelini uygulayabileceksiniz.
Her bir saç telini korurken hacimle kurutmak için seramik kaplamalı 38 mm çapında fırça.
Saçlarınızın uçlarına şekil vermek veya saç diplerine kadar kolayca ulaşıp şekillendirmek için mükemmel kalınlıkta, doğal hayvan kıllarından üretilen 20 mm çapında fırça.
Islak veya kuru saçlarda kullanılabilen, saçı dalgalandırıp kıvırmak ve hacim eklemek için ideal 25 mm'lik yuvarlak fırça.
Saçınıza ve uygulamak istediğiniz modele göre seçebilmeniz için 3 hız/sıcaklığa sahiptir. Ayrıca bulunan "Soğuk hava" üfleme özelliği, saç modelini uyguladıktan sonra stilinizi sabitlemeniz ve uzun süre bozulmadan kullanabilmeniz için yeterli olacaktır.
İyon teknolojisi sayesinde saçınızda şekillendirme ile oluşabilecek statik elektriklenme azalır; saçlarınız parlak, yumuşak ve canlı görünüme kavuşur.
4 adet değiştirilebilir başlığı vardır.

Sıcaklık Ayarı : 3 Kademe
Soğuk Hava Düğmesi : Var
İyon Teknolojisi : Var
Isı / Hız Ayarı : Var

Özellikler

Ürün Özellikleri Belirtilmemiş